antalya psikiyatri

antalya psikiyatri psikoterapi, genel psikiyatrik rahatsızlıklar ve tedavisi, aile terapisi ve danışmanlığı, çocuk ve ergen psikolojisi, grup terapisi, alkol ve madde bağımlılığı tedavisi başta olmak üzere stres bozukluğu, panik atak, obsesyon, depresyon, dikkat eksikliği, bipolar bozukluk ve bağımlılık gibi hastalıkları tedavi etmek amacı ile antalya'da kurulmuştur.

Günümüzden birçok hastalığın ortaya çıkmasının nedeni psikiyatrik rahatsızlıklardan kaynaklanmaktadır. Ruh sağlığında bozulmaların meydana gelmesi fiziksel olarak kişileri yıpratmakta ve çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. antalya psikiyatri Antalya ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de psikolojik sorunu olan tüm bireylere psikiyatrik tedavi sağlamaktadır.

antalya psikiyatri doktorları ve klinik psikologları kurumsal bir ortam da en iyi ve en etkili tedaviyi, modern tıp biliminin gerektirdiği son gelişmeler ışığında sunmaktadır.

Tüm yaşlardaki hastaların tedavileri kişisel bilgileri gizli tutularak yapılmaktadır. Çocuk, yetişkin ya da ergenlik çağında bulunan bireylerin sorunlarının tedavisi antalya psikiyatri merkezimizde yapılmaktadır.

Uzmanlar çiftler arasındaki anlaşmazlıkların çözümünde üstün başarı elde etmiştir. Bir çok dalda uluslar arası başarılar elde etmiş doktorları ve psikologları ile hizmet sunmaktadır.

© 2018, Antalya Psikiyatri | Antalya Psikiyatri Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.